KAMIL

KLEPSA

Kreativní malíř, restaurátor a polyturista starožitného nábytku. V nezávislé malířské tvorbě se zabývá, jak abstraktní malbou, tak i POP ARTEM a moderním portrétováním. Velkoplošná plátna malovaná akrylovými barvami jsou vhodná do bytových i společenských interiérů. Moderní malbou často zdobí i nábytek. Pořádá časté výstavy jako například v Americkém kulturním centru v Praze, v soukromých galeriích a café galeriích.
 

V oboru restaurování starožitného nábytku od roku 1990 do roku 1995 pracoval u Bavorské firmy DEML. Produkty firmy DEML byly ceněny na prodejních výstavách a aukcích v Mnichově. Hlavní náplň jeho restaurátorské činnosti je povrchová úprava nábytku originální ruční politurou, dále pak leštěný vrchní lak a opravy malovaného nábytku klasickou technologií. Je spolumajitel a zakládající člen známé restaurátorské dílny v Říčanech u Prahy ( www.starozitny.cz).

 

V oboru interiérového designu vytvořil jako první majitel celkový interiér CAFE FANTAZIE v Praze a interiér CAFE U PALCA v Tišnově u Brna.